Strokovno društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Pomurja Zdravstvena nega je tu - za Vas

Skupine za kakovostno starost. Pravilnik o uporabi sredstev. Prošnja za dodelitev sredstev. Prve medicinske sestre v Prekmurju. Predavanja, delavnice, tečaji, seminarji za strokovno in osebnostno rast, urjenja v komunikaciji, izdaja zbornikov, priprava Posterjev in plakatov, aktivna predavanja članov društvu, pasivna in aktivna udeležba na simpozijih in kongresih. Skrb za druženje članov. Priskrbimo karte za kopanje, planinarjenje, kolesarjenje, pešačenje, udeležba na maratonih. POKLICNA ETIKA IN ZAKONOD.

OVERVIEW

This site drustvo-mszt-pomurja.si presently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have explored twenty-one pages within the web page drustvo-mszt-pomurja.si and found five websites referring to drustvo-mszt-pomurja.si.

DRUSTVO-MSZT-POMURJA.SI RANKINGS

This site drustvo-mszt-pomurja.si is seeing a alternation levels of traffic within the past the year.
Traffic for drustvo-mszt-pomurja.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-mszt-pomurja.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-mszt-pomurja.si

zbornica-zveza

EFN Smernice za implementacijo 31. člena Direktive o priznavanju poklicnih kvalifikacij. EFN Smernice za implementacijo 31. člena Direktive o priznavanju poklicnih kvalifikacij. Čemu so izpostavljene medicinske sestre.

WHAT DOES DRUSTVO-MSZT-POMURJA.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-mszt-pomurja.si Mobile Screenshot of drustvo-mszt-pomurja.si Tablet Screenshot of drustvo-mszt-pomurja.si

DRUSTVO-MSZT-POMURJA.SI HOST

We caught that the main page on drustvo-mszt-pomurja.si took two thousand five hundred and twenty-one milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
91.185.198.211

WEBSITE IMAGE

I discovered that drustvo-mszt-pomurja.si is weilding the Apache server.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Prve medicinske sestre v Prekmurju." We noticed that the web page said " Predavanja, delavnice, tečaji, seminarji za strokovno in osebnostno rast, urjenja v komunikaciji, izdaja zbornikov, priprava Posterjev in plakatov, aktivna predavanja članov društvu, pasivna in aktivna udeležba na simpozijih in kongresih." It also stated " Priskrbimo karte za kopanje, planinarjenje, kolesarjenje, pešačenje, udeležba na maratonih."

VIEW MORE WEB PAGES

Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa

Društvo za preživljanje prostega časa. Smo društvo, ki se že več kot dvajset let ukvarja s pripravo in realizacijo nadstandardnih oz. obogatitvenih programov, ki jih vrtci in šole ponudijo svojim varovancem. Znanje, izkušnje in rezultati minulega dela nas motivirajo pri načrtovanju in ustvarjanju novih programov. S čim se ukvarjamo? .

Društvo Novus

Prednosti uporabe računalnika za starejše odrasle. Programi za otroke, mladostnike in družine. Vsakodnevno druženje, ustvarjalne, računalniške in team building delavnice, treningi socialnih veščin, aktivno preživljanje počitnic, občasno organizirano varstvo otrok. Podpora in svetovanje za odrasle. Različne delavnice za odrasle ter pomoč in podpora posameznikom v specifičnih situacijah. Programi računalniškega opismenjevanja, neformalno druženje in aktivno preživljanje prostega časa.

Dobrodošli na spletišču Kulturnega in turističnega društva Osek

Študijski krožek Ženske nekoč in danes. Srčno vabljeni vsi, ki bi radi sestavili, zapisali in dokumentirali zgodbe svojih prednic, sorodnic, znank ter jih na tak način ponovno priklicali v spomin sedanje družbe. Prepričani smo, da bodo sledile osupljive zgodbe žensk, ki danes visijo že na robu pozabe. Otvoritev razstave pirhov, rišeljejev Marije Peršič in gobelinov Dušana Merviča. S seboj prinesite pridnost in dobro voljo! .

Portal DruÅtva paraplegikov jugozahodne Åtajerske

Dogodki DruÅ tva paraplegikov jugozahodne Å tajerske. Na naÅ em druÅ tvu se je 19. 2018 odvijalo potopisno predavanje na katero sta se Irena in njen moÅ Leo KoÄ evar podala 26. Prevozila sta 5293 km,. NAÅ I KEGLJAÄ I TOKRAR POKORILI KONKURENCO. NaÅ e druÅ tvo je 16. marca 2018 na kegljiÅ Ä u Golovec v Celju Å e 18-stiÄ organiziralo memorialno tekmovanje v kegljanju za paraplegike in tetraplegike v spomin na Petra Zdovca.